Šifra artikla:
PUZ-SHWM140YAA.T
| Grupa : | Split type DT vanjske jedinice - Mitsubishi Electric |
|---|---|
| Napajanje : | 5x1.5 V/Ph/Hz |
| Radni medij : | R32 |
Opće informacije
| Grupa : | Split type DT vanjske jedinice - Mitsubishi Electric |
|---|
Apsorbirana snaga
| Potrošnja grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 2°C : | 4.24 kW |
|---|---|
| Potrošnja grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 7°C : | 2.47 kW |
| Potrošnja grijanja pri temp. vode 45°C / zraka 7°C : | 3.67 kW |
| Potrošnja hlađenja pri temp. vode 7°C / zraka 35°C : | 4.77 kW |
| Potrošnja hlađenja pri temp. vode 18°C / zraka 35°C : | 3.73 kW |
Cijevi
| Karakteristike maksimalne duljine cjevovoda : | 0m reversible - 30m heating only |
|---|---|
| Max duljina cjevovoda : | 30 - 50 m |
| Max visinka razlika između vanjske - unutarnje jedinice : | 30 m |
| Priključak cijevi - plin : | 12.7x1 + 15.88x1 in |
| Priključak cijevi - tekućina : | 6.35 in |
Električni podaci
| Napajanje : | 5x1.5 V/Ph/Hz |
|---|---|
| Osigurač : | 40 |
Energetska učinkovitost
| COP pri temp. vode 35°C / zraka 2°C : | 3.3 |
|---|---|
| COP pri temp. vode 35°C / zraka 7°C : | 4.85 kW |
| COP pri temp. vode 45°C / zraka 7°C : | 3.27 |
| EER pri temp. vode 7°C / zraka 35°C : | 2.62 |
| EER pri temp. vode 18°C / zraka 35°C : | 3.75 |
| Energetski razred grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 35°C : | A+++ |
| Energetski razred grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 55°C : | A++ |
| SCOP pri temp. izlaza vode 35°C : | 4.69 kW |
| SCOP pri temp. izlaza vode 55°C : | 3.63 kW |
| SEER pri temp. Izlaza vode 7°C : | 3.58 kW |
| Sezonska učinkovitost grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 35°C ŋs : | 185 % |
| Sezonska učinkovitost grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 55°C ŋs : | 142 % |
Kapacitet grijanja - raspon
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 2°C Qgr : | 14 kW |
|---|---|
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 7°C Qgr : | 12 kW |
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 45°C / zraka 7°C Qgr : | 12 kW |
Kapacitet hlađenja - raspon
| Kapacitet hlađenja pri temp. vode 7°C / zraka 35°C Qhl : | 12.5 kW |
|---|---|
| Kapacitet hlađenja pri temp. vode 18°C / zraka 35°C Qhl : | 14 kW |
Karakteristike vanjske jedinice
| Dubina vanjske jedinice : | 480 mm |
|---|---|
| Masa vanjske jedinice : | 114.5 kg |
| Oznaka vanjske jedinice : | PUZ-SHWM140YAA |
| Razina zvučne snage vanjske jedinice : | 58 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka vanjske jedinice - grijanje : | 46 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka vanjske jedinice - hlađenje : | 49 dB(A) |
| Razmak između nosača : | 600 in |
| Visina vanjske jedinice : | 1040 mm |
| Širina vanjske jedinice : | 1050 mm |
Ostale informacije
| Minimalna količina vode : | 55 L |
|---|
Ožičenje
| Međuveza vanjske i unutarnje jedinice : | PP00 3 x 1.5 |
|---|---|
| Napajanje na vanjsku jedinicu : | 5x1.5 mm² |
Rashladno sredstvo
| Prednapunjena količina rashladne tvar : | 1.8 kg |
|---|---|
| Radni medij : | R32 |
Temperaturni raspon
| Temperaturni raspon rada - PTV (min - max) : | ~30-42 °C |
|---|---|
| Temperaturni raspon rada - grijanje (min - max) : | ~30-24 °C |
| Temperaturni raspon rada - hlađenje (min - max) : | ~10-52 °C |
| Naziv dokumenta | Vrsta dokumenta | Format dokumenta | Veličina |
|---|---|---|---|
| instalacijski-prirucnik-puz-s-h-wm-ast-2916907.pdf | Instalacijski manual | 39.6 MB | |
| puz-s-h-wm-service-manual-ast-2916904.pdf | Tehnički priručnik | 10.25 MB | |
| tablica-kombinacija-1-ast-4041343.pdf | Scheme | 96.8 KB |