Šifra artikla:
PUHZ-SHW80YAA
| Grupa : | Split type DT vanjske jedinice - Mitsubishi Electric |
|---|---|
| Napajanje : | 380-415/3/50 V/Ph/Hz |
| Radni medij : | R410A |
Opće informacije
| Grupa : | Split type DT vanjske jedinice - Mitsubishi Electric |
|---|
Apsorbirana snaga
| Potrošnja grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 2°C : | 2.25 kW |
|---|---|
| Potrošnja grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 7°C : | 1.72 kW |
| Potrošnja hlađenja pri temp. vode 7°C / zraka 35°C : | 2.15 kW |
| Potrošnja hlađenja pri temp. vode 18°C / zraka 35°C : | 1.57 kW |
Cijevi
| Max duljina cjevovoda : | 2 m - 75 m |
|---|---|
| Max visinka razlika između vanjske - unutarnje jedinice : | 30 m |
| Priključak cijevi - plin : | 15.88 mm |
| Priključak cijevi - tekućina : | 9.52 mm |
Električni podaci
| Napajanje : | 380-415/3/50 V/Ph/Hz |
|---|---|
| Osigurač : | 16 A |
Energetska učinkovitost
| COP pri temp. vode 35°C / zraka 2°C : | 3.55 |
|---|---|
| COP pri temp. vode 35°C / zraka 7°C : | 4.65 kW |
| EER pri temp. vode 7°C / zraka 35°C : | 3.31 |
| EER pri temp. vode 18°C / zraka 35°C : | 4.52 |
| Energetski razred grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 35°C : | A++ |
| Energetski razred grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 55°C : | A++ |
| SCOP pri temp. izlaza vode 35°C : | 4.37 kW |
| SCOP pri temp. izlaza vode 55°C : | 3.44 kW |
| Sezonska učinkovitost grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 35°C ŋs : | 1.67 % |
| Sezonska učinkovitost grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 55°C ŋs : | 1.32 % |
Kapacitet grijanja - raspon
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 2°C Qgr : | 8 kW |
|---|---|
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 7°C Qgr : | 8 kW |
Kapacitet hlađenja - raspon
| Kapacitet hlađenja pri temp. vode 7°C / zraka 35°C Qhl : | 7.1 kW |
|---|---|
| Kapacitet hlađenja pri temp. vode 18°C / zraka 35°C Qhl : | 7.1 kW |
Karakteristike vanjske jedinice
| Dubina vanjske jedinice : | 480 mm |
|---|---|
| Masa vanjske jedinice : | 128 kg |
| Oznaka vanjske jedinice : | PUHZ-SHW80YAA |
| Razina zvučne snage vanjske jedinice : | 59 dB(A) |
| Razmak između nosača : | 600 mm |
| Visina vanjske jedinice : | 1020 mm |
| Širina vanjske jedinice : | 1050 mm |
Ostale informacije
| Model : | Zubadan R410A-komplet vanjska jedinica+unutarnja jedinica s integriranim spremnikom vode od 200L |
|---|
Ožičenje
| Međuveza vanjske i unutarnje jedinice : | PPOO 5x1,5 mm² |
|---|---|
| Napajanje na vanjsku jedinicu : | 5 x 1,5 mm² |
Rashladno sredstvo
| Prednapunjena duljina cijevi : | 30 m |
|---|---|
| Radni medij : | R410A |
Temperaturni raspon
| Postavke temperature za prevenciju legionele (min - max) : | 60 °C-70 °C |
|---|---|
| Temperaturni raspon rada - PTV (min - max) : | -28 °C-35 °C |
| Temperaturni raspon rada - grijanje (min - max) : | -28 °C-21 °C |
| Temperaturni raspon rada - hlađenje (min - max) : | -15 °C-46 °C |
| Naziv dokumenta | Vrsta dokumenta | Format dokumenta | Veličina |
|---|---|---|---|
| installation-manual-puhzshw-ast-1931020.pdf | Instalacijski manual | 20.97 MB | |
| service-manual-puhzshw-ast-1932031.pdf | Tehnički priručnik | 20.16 MB | |
| tablica-kombinacija-1-ast-4041343.pdf | Scheme | 96.8 KB | |
| declaration-of-conformity-puhzsw75-100-shw80-112yaa-ast-1930714.pdf | Izjava o sukladnosti | 279.29 KB |