MITSUBISHI ELECTRIC dizalica topline, ZUBADAN - vanjska jedinica 23,00 kW
Šifra artikla:
PUHZ-SHW230YKA2R
| Grupa : | Split type DT vanjske jedinice - Mitsubishi Electric |
|---|---|
| Napajanje : | 380-415/3/50 V/Ph/Hz |
| Radni medij : | R410A |
Opće informacije
| Grupa : | Split type DT vanjske jedinice - Mitsubishi Electric |
|---|
Apsorbirana snaga
| Potrošnja grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 2°C : | 9.7 kW |
|---|---|
| Potrošnja grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 7°C : | 6.3 kW |
| Potrošnja hlađenja pri temp. vode 7°C / zraka 35°C : | 9.01 kW |
| Potrošnja hlađenja pri temp. vode 18°C / zraka 35°C : | 5.63 kW |
Cijevi
| Max duljina cjevovoda : | 80 m |
|---|---|
| Max visinka razlika između vanjske - unutarnje jedinice : | 30 m |
| Priključak cijevi - plin : | 25.4 mm |
| Priključak cijevi - tekućina : | 12.7 mm |
Električni podaci
| Napajanje : | 380-415/3/50 V/Ph/Hz |
|---|---|
| Osigurač : | 32 A |
Energetska učinkovitost
| COP pri temp. vode 35°C / zraka 2°C : | 2.37 |
|---|---|
| COP pri temp. vode 35°C / zraka 7°C : | 3.65 kW |
| EER pri temp. vode 7°C / zraka 35°C : | 2.22 |
| EER pri temp. vode 18°C / zraka 35°C : | 3.55 |
| Energetski razred grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 35°C : | A++ |
| Energetski razred grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 55°C : | A++ |
| SCOP pri temp. izlaza vode 35°C : | 4.21 kW |
| SCOP pri temp. izlaza vode 55°C : | 3.28 kW |
| Sezonska učinkovitost grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 35°C ŋs : | 1.64 % |
| Sezonska učinkovitost grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 55°C ŋs : | 1.27 % |
Kapacitet grijanja - raspon
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 2°C Qgr : | 23 kW |
|---|---|
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 7°C Qgr : | 23 kW |
Kapacitet hlađenja - raspon
| Kapacitet hlađenja pri temp. vode 7°C / zraka 35°C Qhl : | 20 kW |
|---|---|
| Kapacitet hlađenja pri temp. vode 18°C / zraka 35°C Qhl : | 20 kW |
Karakteristike vanjske jedinice
| Dubina vanjske jedinice : | 330 mm |
|---|---|
| Masa vanjske jedinice : | 143 kg |
| Oznaka vanjske jedinice : | PUHZ-SHW230YKA2 |
| Razina zvučne snage vanjske jedinice : | 75 dB(A) |
| Razmak između nosača : | 600 mm |
| Visina vanjske jedinice : | 1338 mm |
| Širina vanjske jedinice : | 1050 mm |
Ostale informacije
| Model : | Zubadan R410A, komplet vanjska jedinica+hydro box |
|---|
Ožičenje
| Međuveza vanjske i unutarnje jedinice : | do 50 m: PPOO 5x4 mm², do 80 m: PPOO 5x6 mm² |
|---|---|
| Napajanje na vanjsku jedinicu : | 5 x 4 mm² |
Rashladno sredstvo
| Prednapunjena duljina cijevi : | 30 m |
|---|---|
| Radni medij : | R410A |
Temperaturni raspon
| Postavke temperature za prevenciju legionele (min - max) : | 60 °C-70 °C |
|---|---|
| Temperaturni raspon rada - PTV (min - max) : | -25 °C-35 °C |
| Temperaturni raspon rada - grijanje (min - max) : | -25 °C-21 °C |
| Temperaturni raspon rada - hlađenje (min - max) : | -15 °C-46 °C |
| Naziv dokumenta | Vrsta dokumenta | Format dokumenta | Veličina |
|---|---|---|---|
| service-manual-puhzshw230yka2-ast-1932032.pdf | Tehnički priručnik | 11.68 MB | |
| installation-manual-puhzshw-ast-1931020.pdf | Instalacijski manual | 20.97 MB | |
| tablica-kombinacija-1-ast-4041343.pdf | Scheme | 96.8 KB |