Šifra artikla:
SUZ-SWM80VA2.TH
| Grupa : | Split type DT vanjske jedinice - Mitsubishi Electric |
|---|---|
| Napajanje : | 220-240/1/50 V/Ph/Hz |
| Radni medij : | R32 |
Opće informacije
| Grupa : | Split type DT vanjske jedinice - Mitsubishi Electric |
|---|
Apsorbirana snaga
| Potrošnja grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 2°C : | 2.27 kW |
|---|---|
| Potrošnja grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 7°C : | 1.18 kW |
| Potrošnja hlađenja pri temp. vode 7°C / zraka 35°C : | 2.09 kW |
| Potrošnja hlađenja pri temp. vode 18°C / zraka 35°C : | 1.32 kW |
Cijevi
| Max duljina cjevovoda : | 2 m - 46 m |
|---|---|
| Max visinka razlika između vanjske - unutarnje jedinice : | 30 m |
| Priključak cijevi - plin : | 12.7 mm |
| Priključak cijevi - tekućina : | 6.35 mm |
Električni podaci
| Napajanje : | 220-240/1/50 V/Ph/Hz |
|---|---|
| Osigurač : | 16 A |
Energetska učinkovitost
| COP pri temp. vode 35°C / zraka 2°C : | 3.31 |
|---|---|
| COP pri temp. vode 35°C / zraka 7°C : | 5.10 kW |
| EER pri temp. vode 7°C / zraka 35°C : | 3.2 |
| EER pri temp. vode 18°C / zraka 35°C : | 5.06 |
| Energetski razred grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 35°C : | A+++ |
| Energetski razred grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 55°C : | A++ |
| SCOP pri temp. izlaza vode 35°C : | 4.75 kW |
| SCOP pri temp. izlaza vode 55°C : | 3.45 kW |
| Sezonska učinkovitost grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 35°C ŋs : | 1.78 % |
| Sezonska učinkovitost grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 55°C ŋs : | 1.30 % |
Kapacitet grijanja - raspon
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 2°C Qgr : | 7.5 kW |
|---|---|
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 7°C Qgr : | 6.0 kW |
Kapacitet hlađenja - raspon
| Kapacitet hlađenja pri temp. vode 7°C / zraka 35°C Qhl : | 6.7 kW |
|---|---|
| Kapacitet hlađenja pri temp. vode 18°C / zraka 35°C Qhl : | 6.7 kW |
Karakteristike vanjske jedinice
| Dubina vanjske jedinice : | 330 mm |
|---|---|
| Masa vanjske jedinice : | 53.5 kg |
| Oznaka vanjske jedinice : | SUZ-SWM80VA |
| Razina zvučne snage vanjske jedinice : | 60 dB(A) |
| Razmak između nosača : | 500 mm |
| Visina vanjske jedinice : | 880 mm |
| Širina vanjske jedinice : | 840 mm |
Ostale informacije
| Model : | Power Inverter R32-Ecodan, komplet vanjska jedinica+unutarnja jedinica s integriranim spremnikom vode od 170L |
|---|
Ožičenje
| Međuveza vanjske i unutarnje jedinice : | PPOO 5x1,5 mm² |
|---|---|
| Napajanje na vanjsku jedinicu : | 3 x 2,5 mm² |
Rashladno sredstvo
| Nadopuna plina : | 20 g/m |
|---|---|
| Prednapunjena duljina cijevi : | 10 m |
| Radni medij : | R32 |
Temperaturni raspon
| Postavke temperature za prevenciju legionele (min - max) : | 60 °C-70 °C |
|---|---|
| Temperaturni raspon rada - PTV (min - max) : | -20 °C-35 °C |
| Temperaturni raspon rada - grijanje (min - max) : | -20 °C-24 °C |
| Temperaturni raspon rada - hlađenje (min - max) : | 10 °C-46 °C |
| Naziv dokumenta | Vrsta dokumenta | Format dokumenta | Veličina |
|---|---|---|---|
| service-manual-suz-ast-1932059.pdf | Tehnički priručnik | 4.3 MB | |
| installation-manual-suzswm-ast-1931050.pdf | Instalacijski manual | 41.03 MB | |
| tablica-kombinacija-1-ast-4041343.pdf | Scheme | 96.8 KB |