Šifra artikla:
AZI-WO35VG/I
| Grupa : | Zidne jedinice - Azuri |
|---|---|
| Nominalni kapacitet grijanja Qgr : | 3.81 kW |
| Nominalni kapacitet hlađenja Qhl : | 3.51 kW |
| Ugrađen WiFi : | Da |
Opće informacije
| Grupa : | Zidne jedinice - Azuri |
|---|
Cijevi
| Priključak cijevi - plin : | 9.52 mm |
|---|---|
| Priključak cijevi - tekućina : | 6.35 mm |
Kapacitet - nominalni
| Nominalni kapacitet grijanja Qgr : | 3.81 kW |
|---|---|
| Nominalni kapacitet hlađenja Qhl : | 3.51 kW |
Karakteristike unutarnje jedinice
| Dubina unutarnje jedinice : | 213 mm |
|---|---|
| Masa unutarnje jedinice : | 11 kg |
| Oznaka unutarnje jedinice : | AZI-WO35VG(O) |
| Razina zvučne snage unutarnje jedinice - grijanje : | 38 - 40 - 42 - 44 - 46 - 48 - 52 dB(A) |
| Razina zvučne snage unutarnje jedinice - hlađenje : | 37 - 38 - 41 - 44 - 47 - 50 - 57 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka unutarnje jedinice - grijanje : | 28 - 30 - 32 - 34 - 36 - 38 - 42 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka unutarnje jedinice - hlađenje : | 25 - 26 - 29 - 32 - 35 - 38 - 42 dB(A) |
| Visina unutarnje jedinice : | 294 mm |
| Širina unutarnje jedinice : | 889 mm |
Ostale informacije
| Model : | Super-zidna |
|---|
Povezivost
| Ugrađen WiFi : | Da |
|---|
Rashladno sredstvo
| Radni medij : | R32 |
|---|
Volumen zraka/Protok zraka
| Protok zraka unutarnje jedinice - grijanje : | 5,0 - 6,0 - 7,0 - 8,0 - 9,0 - 10,0 - 10,83 - 11,67 m³/min |
|---|---|
| Protok zraka unutarnje jedinice - hlađenje : | 5,0 - 6,0 - 7,0 - 8,0 - 9,0 - 10,0 - 10,83 - 11,67 m³/min |
| Naziv dokumenta | Vrsta dokumenta | Format dokumenta | Veličina |
|---|---|---|---|
| energy-label-aziwo35vgi-aziwo35vgo-ast-1930835.pdf | Energetska naljepnica | 171.98 KB | |
| korisniki-prirunik-supra-unutarnje-jedinice-ast-2747853.pdf | Korisnički priručnik | 27.7 MB | |
| korisnicki-prirucnik---supra-ast-4020302.pdf | Korisnički priručnik | 2.9 MB | |
| izjava-o-sukladnosti-supra-vg-ast-2747707.pdf | Izjava o sukladnosti | 566.55 KB | |
| tehniki-prirunik-supra-ast-2747973.pdf | Tehnički priručnik | 22.92 MB |