Šifra artikla:
AZI-WN70VA/I
| Grupa : | Zidne jedinice - Azuri |
|---|---|
| Nominalni kapacitet grijanja Qgr : | 6.5 kW |
| Nominalni kapacitet hlađenja Qhl : | 6.2 kW |
| Ugrađen WiFi : | Da |
Opće informacije
| Grupa : | Zidne jedinice - Azuri |
|---|
Cijevi
| Priključak cijevi - plin : | 12.7 mm |
|---|---|
| Priključak cijevi - tekućina : | 6.35 mm |
Kapacitet - nominalni
| Nominalni kapacitet grijanja Qgr : | 6.5 kW |
|---|---|
| Nominalni kapacitet hlađenja Qhl : | 6.2 kW |
Karakteristike unutarnje jedinice
| Dubina unutarnje jedinice : | 246 mm |
|---|---|
| Masa unutarnje jedinice : | 13.5 kg |
| Oznaka unutarnje jedinice : | AZI-WN70VA(I) |
| Razina zvučne snage unutarnje jedinice - grijanje : | 41 - 45 - 48 - 52 - 54 - 55 - 65 dB(A) |
| Razina zvučne snage unutarnje jedinice - hlađenje : | 42 - 46 - 50 - 52 - 54 - 56 - 65 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka unutarnje jedinice - grijanje : | 31 - 35 - 38 - 42 - 44 - 45 - 47 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka unutarnje jedinice - hlađenje : | 32 - 36 - 40 - 42 - 44 - 46 - 50 dB(A) |
| Visina unutarnje jedinice : | 333 mm |
| Širina unutarnje jedinice : | 943 mm |
Ostale informacije
| Model : | Midori-zidna |
|---|
Povezivost
| Ugrađen WiFi : | Da |
|---|
Rashladno sredstvo
| Radni medij : | R32 |
|---|
Volumen zraka/Protok zraka
| Protok zraka unutarnje jedinice - grijanje : | 9,0 - 9,83 - 10,67 - 11,5 - 12,33 - 15,0 - 17,5 m³/min |
|---|---|
| Protok zraka unutarnje jedinice - hlađenje : | 9,0 - 9,83 - 10,67 - 11,5 - 12,33 - 15,0 - 17,5 m³/min |
| Naziv dokumenta | Vrsta dokumenta | Format dokumenta | Veličina |
|---|---|---|---|
| korisnicki-prirucnik---midori-ast-4020319.pdf | Korisnički priručnik | 2.37 MB | |
| korisniki-prirunik-midori-unutarnje-jedinice-ast-2747838.pdf | Korisnički priručnik | 4.23 MB | |
| tehniki-prirunik-midori-azi-wn70va-ast-2747961.pdf | Tehnički priručnik | 31.43 MB | |
| izjava-o-sukladnosti-midori-ast-2747697.pdf | Izjava o sukladnosti | 51.9 KB |