GREE klima uređaj komplet, R32 COSMO REGULAR, GWH12AWCXD-K6DNA1D(I)/GWH12AWCXD-K6DNA1D(O) - 3,50 kW
Šifra artikla:
GWH12K6DNA1D001
| Grupa : | Zidni kompleti - Gree |
|---|---|
| Nominalni kapacitet grijanja Qgr : | 3.8 kW |
| Nominalni kapacitet hlađenja Qhl : | 3.5 kW |
| Priključak cijevi - plin : | 9.52 mm |
| Priključak cijevi - tekućina : | 6.35 mm |
| Ugrađen WiFi : | Da |
Opće informacije
| Grupa : | Zidni kompleti - Gree |
|---|
Apsorbirana snaga
| Apsorbirana snaga - grijanje (min/nom/max) : | 0.95 kW |
|---|---|
| Apsorbirana snaga - hlađenje (min/nom/max) : | 0.910 kW |
Cijevi
| Max duljina cjevovoda : | 20 m |
|---|---|
| Max visinka razlika između vanjske - unutarnje jedinice : | 10 m |
| Priključak cijevi - plin : | 9.52 mm |
| Priključak cijevi - tekućina : | 6.35 mm |
Dodatne informacije
| Mono Split / Multi Split : | Mono split |
|---|
Električni podaci
| Osigurač : | 10 A |
|---|
Energetska učinkovitost
| COP : | 4 |
|---|---|
| EER : | 3.85 |
| Energetski razred - grijanje : | A++ |
| Energetski razred - hlađenje : | A+++ |
| SCOP : | 4.8 |
| SEER : | 8.5 |
Kapacitet - nominalni
| Nominalni kapacitet grijanja Qgr : | 3.8 kW |
|---|---|
| Nominalni kapacitet hlađenja Qhl : | 3.5 kW |
Kapacitet grijanja - raspon
| Učinak grijanja (min/nom/max) : | 0.9/3.8/4.7 kW |
|---|
Kapacitet hlađenja - raspon
| Učinak hlađenja (min/nom/max) : | 0.9/3.5/4.3 kW |
|---|
Karakteristike unutarnje jedinice
| Dubina unutarnje jedinice : | 206 mm |
|---|---|
| Masa unutarnje jedinice : | 9 kg |
| Razina zvučne snage unutarnje jedinice - grijanje : | 45 - 58 dB(A) |
| Razina zvučne snage unutarnje jedinice - hlađenje : | 39 - 58 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka unutarnje jedinice - grijanje : | 44 / 39 / 37 / 35 / 33 / 32 / 31 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka unutarnje jedinice - hlađenje : | 43 / 39 / 37 / 34 / 32 / 30 / 24 dB(A) |
| Visina unutarnje jedinice : | 276 mm |
| Širina unutarnje jedinice : | 867 mm |
Karakteristike vanjske jedinice
| Dubina vanjske jedinice : | 350 mm |
|---|---|
| Razina zvučne snage vanjske jedinice - hlađenje : | 62 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka vanjske jedinice - grijanje : | 52 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka vanjske jedinice - hlađenje : | 52 dB(A) |
| Razmak između nosača : | 456 mm |
| Visina vanjske jedinice : | 555 mm |
| Širina vanjske jedinice : | 802 mm |
Ostale informacije
| Daljinski upravljač : | Bežični |
|---|---|
| Model : | COSMO REGULAR |
Ožičenje
| Međuveza vanjske i unutarnje jedinice : | PP00 5x1,5 mm^2 |
|---|---|
| Napajanje na vanjsku jedinicu : | 3x1,0 mm^2 mm² |
Povezivost
| Ugrađen WiFi : | Da |
|---|
Rashladno sredstvo
| Nadopuna plina nakon prema duljini cjevovoda : | 16 g/m |
|---|---|
| Prednapunjena duljina cijevi : | 5 m |
| Radni medij : | R32 |
Temperaturni raspon
| Temperaturni raspon rada - grijanje (min - max) : | -25 - 30 °C |
|---|---|
| Temperaturni raspon rada - hlađenje (min - max) : | -15 - 50 °C |
| Naziv dokumenta | Vrsta dokumenta | Format dokumenta | Veličina |
|---|---|---|---|
| service-manual-cosmo-inverter-series-r32-wi-fi-g-max-outdoor-units--ast-3354956.pdf | Tehnički priručnik | 37.35 MB | |
| informacijski-list-gwh12awcxb-gwh12atcxb-ast-2747323.pdf | Brošura | 135.82 KB | |
| Energetska naljepnica_GWH12AWCXB+GWH12ATCXB.pdf | Energetska naljepnica | 172.88 KB |