Šifra artikla:
1025-DTME00000002
| Grupa : | Komplet split type s hydrotankom - ME |
|---|---|
| Napajanje : | 220-240/1/50 V/Ph/Hz |
| Radni medij : | R32 |
Opće informacije
| Grupa : | Komplet split type s hydrotankom - ME |
|---|
Apsorbirana snaga
| Potrošnja hlađenja pri temp. vode 7°C / zraka 35°C : | 1,36 kW |
|---|---|
| Potrošnja hlađenja pri temp. vode 18°C / zraka 35°C : | 1,19 kW |
Cijevi
| Max duljina cjevovoda : | 2 m - 26 m |
|---|---|
| Max visinka razlika između vanjske - unutarnje jedinice : | 26 m |
| Priključak cijevi - plin : | 12.7 mm |
| Priključak cijevi - tekućina : | 6.35 mm |
Električni podaci
| Napajanje : | 220-240/1/50 V/Ph/Hz |
|---|---|
| Napajanje Booster grijača : | 3 x 2,5 mm² |
| Napajanje hydro tanka : | 3 x 1,5 mm² |
| Osigurač : | 16 A |
| Osigurač Booster grijača : | 16 A |
Energetska učinkovitost
| COP pri temp. vode 35°C / zraka 2°C : | 3.9 |
|---|---|
| COP pri temp. vode 35°C / zraka 7°C : | 5.11 kW |
| EER pri temp. vode 7°C / zraka 35°C : | 3.31 |
| EER pri temp. vode 18°C / zraka 35°C : | 4.71 |
| Energetski razred grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 35°C : | A+++ |
| Energetski razred grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 55°C : | A++ |
| Sezonska učinkovitost grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 35°C ŋs : | 2 % |
| Sezonska učinkovitost grijanja (prosječna) pri temp. izlaza vode 55°C ŋs : | 1.35 % |
Kapacitet - nominalni
| Booster grijač : | 2 kW |
|---|
Kapacitet grijanja - raspon
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 2°C Qgr : | 4 kW |
|---|---|
| Kapacitet grijanja pri temp. vode 35°C / zraka 7°C Qgr : | 3 kW |
Kapacitet hlađenja - raspon
| Kapacitet hlađenja pri temp. vode 7°C / zraka 35°C Qhl : | 4,5 kW |
|---|
Karakteristike unutarnje jedinice
| Dubina unutarnje jedinice : | 680 mm |
|---|---|
| Masa unutarnje jedinice : | 100 kg |
| Oznaka unutarnje jedinice : | ERST20D-VM2D |
| Razina zvučne snage unutarnje jedinice : | 41 dB(A) |
| Visina unutarnje jedinice : | 1600 mm |
| Širina unutarnje jedinice : | 595 mm |
Karakteristike vanjske jedinice
| Dubina vanjske jedinice : | 285 mm |
|---|---|
| Masa vanjske jedinice : | 39 kg |
| Oznaka vanjske jedinice : | SUZ-SWM40VA2 |
| Razina zvučne snage vanjske jedinice : | 57 dB(A) |
| Razmak između nosača : | 500 mm |
| Visina vanjske jedinice : | 714 mm |
| Širina vanjske jedinice : | 800 mm |
Ožičenje
| Međuveza vanjske i unutarnje jedinice : | PPOO 5x1,5 mm² |
|---|---|
| Napajanje na vanjsku jedinicu : | 3 x 2.5 mm² |
Rashladno sredstvo
| Nadopuna plina : | 19 g/m |
|---|---|
| Prednapunjena duljina cijevi : | 5 m |
| Radni medij : | R32 |
Temperaturni raspon
| Postavke temperature PTV-a (min - max) : | 40 °C-60 °C |
|---|---|
| Postavke temperature za prevenciju legionele (min - max) : | + 60 °C do + 70 °C |
| Temperatura vode na izlazu - grijanje (min - max) : | 20 °C-60 °C |
| Temperatura vode na izlazu - hlađenje (min - max) : | 5 °C-25 °C |
| Temperaturni raspon rada - PTV (min - max) : | -25 °C-35 °C |
| Temperaturni raspon rada - grijanje (min - max) : | -25 °C-24 °C |
| Temperaturni raspon rada - hlađenje (min - max) : | 10 °C-46 °C |
Volumen spremnika
| Volumen ekspanzijske posude : | 12 L |
|---|---|
| Volumen integriranog spremnika : | 200 L |
| Naziv dokumenta | Vrsta dokumenta | Format dokumenta | Veličina |
|---|---|---|---|
| energetska-naljepnica-suz-swm40va-erst20d-vm2d-ast-2747163.pdf | Energetska naljepnica | 145.18 KB | |
| informacijski-list-suz-swm40va-erst20d-vm2d-ast-2747580.pdf | Brošura | 187.54 KB | |
| service-manual-suz-ast-1932059.pdf | Tehnički priručnik | 4.3 MB | |
| ce-declaration-suz-swm-va-ast-1930546.pdf | Izjava o sukladnosti | 62.62 KB | |
| tablica-kombinacija-1-ast-4041343.pdf | Scheme | 96.8 KB | |
| service-manual-cylinder-ehptehsterpterst172030d--ast-1931923.pdf | Tehnički priručnik | 29.96 MB | |
| user-manual-cylinder-unit-hydrobox-ast-1931675.pdf | Upute za korištenje | 14.95 MB | |
| declaration-of-conformity-cylinder-reversibile-ast-1930563.pdf | Izjava o sukladnosti | 542.05 KB |